LETO 2019 TRALALAND

Na Slovensku nájdete množstvo táborov a detských rekreácií, ale iba jeden TRALALAND. Prečo hovoríme o Tralalande ako o vlajkovej lodi detskej rekreácie? Nuž, preto, že má bohatú históriu - je najstaršou autorskou detskou rekreáciou na Slovensku a tvorí ju fantastický prípravný a realizačný tím ľudí - hercov, hudobníkov, tanečníkov, výtvarníkov, režisérov, lekárov, športovcov, pedagógov a psychológov, ale i univerzitných profesorov, docentov a študentov rôznych odborov. Občanmi a občiankami Tralalandu sa počas jeho bohatej histórie stali desiatky tisícov detí zo všetkých kútov sveta. Pred štrnástimi rokmi sa narodila Tralalandu jeho mladšia sestra - Tralaškola. Je to umelecká škola, ktorá má takmer 700 žiakov vo všetkých umeleckých odboroch. Obidve inštitúcie spolu úzko spolupracujú a my sa tešíme, že spolu s našimi občanmi budeme v tomto roku oslavovať už 28. výročie našej malej, ale veselej republiky Tralaland.

Priatelia, práve čítate aktuálne informácie o pobyte v Tralalande 2019. Upozorňujeme Vás, že počet miest v Tralalande je limitovaný ubytovacími kapacitami. Ak sa pre pobyt rozhodnete, vyplňte prihlášku občana a odošlite nám ju. Sledujte našu stránku a ďalšie informácie na www.facebook.com/tralaland. a na instagrame.Ak chcete vidieť viac fotografií, pozrite si našu bohatú FOTOGALÉRIU. Tešíme sa na Vás v Tralalande!

Termíny 2017

 

Tralaland 2019

Ubytovanie

Tri dvojpodlažné chaty  a tri prízemné murované bungalovy so 4 a 5 posteľovými izbami so spoločnými sociálnymi zariadeniami.  Pozrite si FOTO územie Tralalandu

Ubytovanie

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené 5 krát denne (raňajky formou bufetových stolov, desiata – obed - olovrant - večera a ako prídavok aj druhá ľahká studená večera. Strava sa pripravuje v moderne vybavenej kuchyni. Jedálny lístok je prekonzultovaný s odborníkmi na racionálnu a zdravú výživu. Spĺňa všetky  parametre zdravého stravovania. 
Možnosť stravovania  aj  pre  vegetariánov i celiatikov.

Naša jedáleň

Jazero - Amfiteáter - ZOO - Jedáleň

V Tralalande toho nájdete naozaj veľa. Tak napríklad máme svoje vlastné jazero, amfiteáter, ZOO i  originálnu jedáleň. A mnoho iných zaujímavých vecí. Keď prídete uvidíte....

Doprava DopravaDoprava do Tralalandu je individuálna. Rodičia privážajú v nedeľu popoludní svoje deti osobne a aspoň na chvíľu zažijú atmosféru Tralalandu. Zároveň môžu podať informácie o svojom dieťati príslušnému guvernérovi a ministrovi zdravia.  

Súradnice Tralalandu sú N 48°36.319 ; E0 18°56.917

  ZdravieMinisterstvo zdraviaTralaland má svoje vlastné ministerstvo zdravia. Samostatná budova s lôžkovou časťou a kvalitne vybavenou ambulanciou. Všetci občania Tralalandu budú počas celého leta pod odbornou rukou lekárov – ministrov zdravia 24 hodín denne. Tralaland "operuje" tím špičkových lekárov z Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

Prihláška

Ak ste si všetko dôkladne prečítali, prezreli fotografie a videá a rozhodli ste stať sa občanom Tralalandu 2019, tu je naša prihláška, ktorú treba vyplniť a kliknutím odoslať do našej centrálnej kancelárie. Po spracovaní Vašich predbežných elektronických prihlášok Vám naša kancelária pošle elektronicky originál Prihlášky na získanie občianstva s autentickým číslom. Tieto prihlášky začneme distribuovať od druhej polovice februára 2019. Ak sa medzičasom (po elektronickom prihlásení) rozhodnete svoje miesto v Tralalande zrušiť, ihneď to oznámte našej kancelárii mailom na tralaland@tralaland.sk aby sme vaše miesto zbytočne neblokovali a mohli ho poskytnúť ďalšiemu záujemcovi.

Cena za pobyt v Tralalande 2019:  395,-€

Tralaland 2019

Ak potrebujete viac informácií, vyskúšajte niektorý z kontaktov na Tralaland. 

Vyhľadaj čo potrebuješ vedieť o Tralalande.
Tralanovinky
2018-09-25

Prihlasovanie do Tralalandu 2019 spustíme 2. januára 2019 o 11.00 hodine. Pozor!!! Počet miest je limitovaný, záujem každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity.

2018-01-02

Z dôvodu technických problémov posúvame otvorenie prihlášok na 11.00. Ďakujeme za pochopenie. 

2017-12-25

Ako sme vás už informovali prihlasovanie do Tralalandu začíname dňa 2.1.2018 o 10,00 hodine. Upozorňujeme, že záujem o pobyt v Tralalande každoročne mnohonásobne prevyšuje naše kapacity. A tak sme nevymysleli nič múdrejšie, ako- kto príde skôr -  má prednosť. Mrzí nás to, ale zároveň aj teší, že je Tralaland stále najvyhladávanejší. A my urobíme všetko preto, aby sme vás ani v tomto roku nesklamali.

2017-08-09

Pre veľký záujem otvárame v Tralalande 5. ciklón /BONUS/ od 26.8. - 1.9.2017. Prihlásiť sa môžete cez našu stránku. Tešíme sa na vás. PRIHLÁŠKA

Staršie články